שירותים עסקיים

בניית אתרי וורדפרס

רוצה לבנות אתר תדמיתי, שיווקי או מכירתי לעסק שלך ? – WPSites מתמחה בבניית אתרי וורדפרס עם מבנה מותאם למנועי החיפוש, עיצוב ייחודי וממשק משתמש ידידותי אשר יעזור לך להגדיל את הרווח שלך וליצר לך פניות חדשות מלקוחות פוטנציאליים מידי יום, מידי שעה.

בניית עמודי נחיתה בוורדפרס

מפרסם בגוגל Adwords או בפייסבוק ומעוניין להקים עמוד נחיתה מנצח שיביא לך עוד ועוד לקוחות ? – WPSites מציעה לך מגוון עמודי נחיתה אשר מותאמים לתחום שלך מבוססי תבנית או עיצוב מותאם אישית (Custom Made).

בניית חנות וירטואלית בוורדפרס

שוקל לפתוח חנות וירטואלית אונליין ? – WPSites מציעה לך חנות וירטואלית מלאה בשילוב עם PayPal (או כל שירות סליקה אחר) אשר תאפשר לך להוסיף מוצרים, קופונים ומשתמשים ללא הגבלה כלשהי.

גיור תבנית וורדפרס לעברית

מחפש לגייר תבנית וורדפרס בודדת ? – WPSites מציעה לך שירות מהיר, יעיל ומקצועי לתרגום, התאמה וגיור של תבניות וורדפרס מ – ThemeForest, Elegant Themes וחברות אחרות מחו"ל.

עיצוב אתרי וורדפרס

רוצה לתת לאתר שלך מתיחת פנים ? – ב – WPSites יכולים לספק לך עיצוב מותאם אישית לצרכים שלך (Custom-Made Design) או להתבסס על תבניות עיצוב לוורדפרס אשר ברוב המקרים מאפשרות פתרון נוח, יעיל וזול הרבה יותר.

אחסון אתר וורדפרס

מחפש שרת אחסון לאתר הוורדפרס שלך ? – WPSites מספקים אחסון לאתרי וורדפרס מבוסס לינוקס (Linux) תחת שרתים בישראל ובחו"ל. בעת הקמת אתר עם WPSites באפשרותך לאחסן את האתר על גבי שרתי WPSites בעלות מוזלת או לבחור חברה חיצונית שתאחסן את האתר עבורך.