איך לבטל את השדרוגים האוטומטיים בוורדפרס?

החל מגרסת וורדפרס 3.7, הוטמעה בתוך המערכת אפשרות של שדרוג אוטומטי לגרסאות מתקדמות יותר (עדכון תדיר של המערכת שומר על רמת ביצועים ואבטחה גבוהה), כתוצאה מאפשרות זו, כאשר תצא גרסה חדשה למשל, 3.7.1, האתר יתעדכן בצורה אוטומטית לגרסה החדשה ללא התערבות של בעל האתר או הצוות המקצועי.

למה שנרצה בכלל לבטל את העדכונים האוטומטיים של וורדפרס ?

במידה ולא ביצענו שינויים כלשהן בתצורה המקורית של מערכת וורדפרס, ברוב המקרים העדכונים האוטומטיים הם צעד שחוסך לנו הרבה מאוד זמן יקר.

אך לצערנו לא כל המשתמשים בוורדפרס מוכנים לעדכונים אלה ולעיתים המערכת קורסת כתוצאה משינויים ידניים שבוצעו בקוד האתר (בניגוד להנחיות של צוות וורדפרס) או כתוצאה משימוש בפלאגינים ותבניות שאינם נתמכים בגרסה החדשה של וורדפרס. עדכון אוטומטי לא מתוכנן יכול לפגוע בפעילות האתר השוטפת ולגרום לאיבוד של גולשים, הכנסות ומכירות שוטפות מן האתר.

איך לבטל את השדרוגים האוטומטיים בוורדפרס ?

בשביל למנוע את השדרוגים האוטומטיים במערכת וורדפרס צריך להוסיף שורת קוד בקובץ, wp-config.php, קובץ ההגדרות בתיקייה הראשית של וורדפרס :

 define( 'WP_AUTO_UPDATE_CORE', false );

השורה הנ"ל תמנע ממערכת וורדפרס להפעיל את העדכונים האוטומטיים, אך תשלח לבעל האתר הודעה בדבר שדרוג שנדרש לבצע בהקדם האפשרי.

אני מקווה שמצאת את הטיפ הקצרצר הזה מועיל ורלוונטי עבורך. אם אתה רוצה לקבל עוד המלצות, מדריכים קצרים וטיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני (הרשם עכשיו, אל תתעצל ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.

2 תגובות

 1. שלום,
  האם קוד זה טוב יותר – מצאתי אותו באת באנגלית:

  define( 'AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', true );

  • שאול שלום,
   לא בדקתי את הקוד הזה, בדוק אותו 🙂
   בכל מקרה, הקוד שצירפתי עובד ב – 100% בדקתי אותו על מספר אתרים שלי.