למה כדאי לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך?

למה כדאי לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך?

בשנים האחרונות יוצא לי לדבר לא מעט עם בעלי עסקים אשר טוענים כי אין באמת צורך באתר אינטרנט – האם זה באמת המצב ? האם ניתן להתבסס על עמוד פייסבוק עסקי בלבד? – כנראה שלא…

במאמר זה אציג לך מספר יתרונות בהקמת אתר אינטרנט לעסק שלך.

למה כדאי לבנות אתר אינטרנט לעסק

למה כדאי לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך?

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי עסקים קטנים ובינוניים מקימים אתרי אינטרנט לתפארת, אך במקביל יותר ויותר בעלי עסקים קטנים ובינוניים מעדיפים לוותר על ההשקעה הראשונית ולהקים עמוד עסקי פשוט, חינמי ועצמאי בפייסבוק.

בניית אתר אינטרנט לעסק שלך טומן בחובו עשרות יתרונות, הנה העיקריים שבהם:

  • נוכחות אינטרנטית – אתר אינטרנט מעניק לעסק נוכחות אינטרנטית אשר עובדת מסביב לשעון (24/7) גם כשבעל העסק לא פנוי, ישן או בחו"ל.
  • מחולל פעילות עסקית – אתר אינטרנט עסקי הוא מחולל יעיל לפעילות בעסק. במילים אחרות, אתר האינטרנט יוכל לחשוף את המוצרים/השירותים של העסק ולגרום ללקוחות פוטנציאליים לפנות לבעל העסק.
  • אמינות – אתר אינטרנט עסקי מאפשר לבסס את אמינות העסק, הבעלים וצוות העובדים. אתר אינטרנט שמציג תוכן רלוונטי (מאמרים, המלצות וכדומה) מאפשר לבסס את אמינות עוד לפני שהלקוח הפוטנציאלי נפגש או ביקר בעסק הפיזי.
  • מיתוג אישי ועסקי – אתר אינטרנט עסקי מאפשר לבעל העסק להפוך לאוטוריטה בנישה העסקית על ידי פרסום מאמרים, תכנים וטיפים אשר רלוונטיים לקהל היעד בנישה.
  • פעילות הוליסטית – אתר אינטרנט עסקי יכול להוות את הבסיס ומנוע הצמיחה לפעילות השיווקית של בעל העסק. לא משנה אם בעל העסק פועל ברשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וכדומה) , קבוצות נטוורקינג וכנסים – אתר האינטרנט העסקי יכול להיות היעד שאליו יתנקזו כל הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים של העסק.

לסיכום, בעלי עסקים שמעוניינים להצליח, לייצר מכירות וגידול ממשי לעסק שלהם חייבים לשלב ולהיות מעורבים במספר רב של ערוצי שיווק מקבילים (אתר אינטרנט, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה).

ב- WPSites נוכל ליצור עבורך אתר אינטרנט לעסק שיביא לך עוד טלפונים, פניות ועבודות חדשות מידי חודש. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, ניתן ליצור עימנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.