‫שיווק בעידן פוסט קורונה: טיפים למינוף העסק שלכם

‫שיווק בעידן פוסט קורונה: טיפים למינוף העסק שלכם

בשנה האחרונה, עולם העסקים נחלק לשניים מצד אחד בעלי עסקים שמשגשגים בעידן פוסט קורונה, אך מצד שני בעלי עסקים שבקושי מחזיקים את הראש מעל המים.

במאמר זה אציג לך מספר טיפים שיעזרו לך למנף את העסק קדימה, לשפר עמדות ולהגיע מוכן ל – Money Time.

הצוות של WPSITES  מתמחה בתכנון, הקמה ופיתוח של אתרי אינטרנט, חנויות וירטואליות ועמודי נחיתה אשר יאפשרו לך למכור הרבה יותר מבעבר. לקבלת פרטים נוספים על השירותים שאנו יכולים להעניק לך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 050-6950312 ונשמח לעמוד לרשותך.

שיווק באינטרנט

איך למנף את העסק בעידן פוסט קורונה?

המציאות העסקית שנכפתה על כל אחד מאיתנו הובילה לא מעט בעלי עסקים למשבר אמיתי אשר שם בסיכון את מפעל החיים שלהם. החדשות הטובות הן שבמקרים רבים בעלי עסקים יכולים לנצל את המצב להשגת מטרות קצרות וארוכות טווח, לשיפור ולהכנה טובה יותר ליום שאחרי הקורונה.

הנה 5 פעולות שכל אחד יכול לעשות על מנת למנף את העסק בעידן פוסט קורונה:

  • למידה והעשרה – עידן הקורונה הוא זמן מעולה להשקיע בעצמך בלמידה, העשרה והתמקצעות בנושאים שעד היום דחית פעם אחר פעם. השקעה בלמידה יכולה לשדרג את היכולות של כל בעל עסק ולהעניק לו אפשרויות נוספות לגידול כלכלי בעתיד.
  • סדר כלכלי – עידן הקורונה הוא זמן מעולה לעשות סדר בכל הנושאים הכלכליים שאף אחד מאיתנו לא מגיע אליהם בשוטף. מומלץ לערוך רשימה מסודרת של הוצאות מול הכנסות העסק, להקדים תשלומים מלקוחות קבועים ולנצל את הזמן לצמצום ההוצאות הקבועות (תקשורת, אינטרנט וכדומה).
  • מעבר לדיגיטל – אם עדיין אין לך נוכחות דיגיטלית ברשת, זה הזמן ליצור קשר עם משרד פרסום, קידום ושיווק שיעשה זאת עבורך או ללמוד בכוחות עצמך כיצד לשווק את העסק בזירה הדיגיטלית ( גוגל, פייסבוק, אינסטגרם וכדומה). לפי סקרים אחרונים, בעלי עסקים שביצעו בשנה האחרונה מעבר הדרגתי לדיגיטל מדווחים על עליות של עשרות אחוזים בשורת הרווח שלהם.
  • הקמה של תשתיות לטווח ארוך – עידן הקורונה הוא זמן מעולה להקמה או הטמעה של תשתיות אשר ישמשו את העסק לטווח הארוך. לדוגמא, ניתן לעבור לשימוש במערכת CRM, מערכת דיוור אלקטרוני או כל מערכת אחרת אשר תייעל את העבודה לאורך זמן.
  • יצירת קשרים אישיים ועסקיים – עסקים עושים עם אנשים, לכן הקורונה היא זמן מעלה לחיזוק קשרים אישיים ועסקיים קיימים ויצירה של קשרים חדשים באמצעות מפגשי נטוורקינג (Networking), קבוצות פייסבוק או לינקדאין (LinkedIn).

לסיכום, חשוב לזכור שכל משבר הוא גם הזדמנות מעולה לקדם, למנף ולשווק את העסק ביחד עם אנשי מקצוע או לגמרי לבד –  בעל עסק שישב בחיבוק ידיים ויבכה על מר גורלו – דינו להיעלם מהמפה.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.