הצצה ראשונה אל כלי ה – AI  של אלמנטור

הצצה ראשונה אל כלי ה – AI  של אלמנטור

בחודשים האחרונים, אנו עדים למהפכה של ממש בעולם הפיתוח, התוכן והשיווק עם אינספור כלי AI אשר נועדו להקל לנו על החיים.

במאמר זה אציג לך את התכונות העיקריות של כלי ה – AI  החדש של אלמנטור (Elementor), הבילדר הפופולרי שהתחיל בבני ברק וכבר מזמן כבש את העולם.

WPSites מתמחה באיפיון, בנייה וקידום של אתרי וורדפרס (WordPress), חנויות ועמודי נחיתה אשר מבוססים על אלמנטור (Elementor). הניסיון הרב שצברנו, מאפשר לנו לנתח בצורה מקצועית את הצרכים שלך ולהעניק לך שירות אישי, מקצועי ומותאם אישית (Custom Made) משלבי התכנון ועד לעלייה לאוויר. לקבלת פרטים נוספים על בניית אתרי וורדפרס לעסקים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 050-6950312 ונשמח לעמוד לרשותך!

כלי בינה מלאכותית (AI) של אלמנטור

מהו כלי הבינה המלאכותית (AI) של אלמנטור (Elementor AI)?

כלי ה – AI  של אלמנטור ממזג את עולם הבינה המלאכותית עם עולם בניית האתרים ומאפשר לך לקצר מגוון רחב של תהליכים מורכבים.

בין האפשרויות שכלי ה – AI  החדש של אלמנטור מעניק למשתמשים ניתן למצוא:

  • יצירת תוכן AI – כלי ה – AI של אלמנטור יכול ליצור עבורך תוכן חדש אשר מבוסס על בינה מלאכותית (AI).
  • כתיבת קוד AI – כלי ה – AI של אלמנטור יכול לעזור לך לכתוב קטעי קוד קצרים אשר יכולים להשתלב בצורה טבעית במערכת וורדפרס מבלי לדעת לכתוב שורת קוד אחת.  קוד ה – AI  יכול לקצר את זמן הפיתוח של בניית אתרים, להשתלב בווידג'טים (Widgets) של וורדפרס או בכל מקום אחר.
  • יצירת תמונות AI – ממש בקרוב, כלי ה – AI של אלמנטור יכול ליצור תמונות AI לפי דרישה בהתאם לפרומט (Prompt) שהוכנס על ידך.

היתרון המשמעותי של – כלי ה – AI  של אלמנטור הוא שהוא מותאם בצורה מלאה לעבודה עם אלמנטור, כך שניתן ליצור את כל התוכן, הקוד והתמונות ישירות מהממשק של אלמנטור ובצורה זו לייעל את העבודה ולחסוך זמן רב.

לסיכום, נכון להיום ניתן להתנסות ולהתרשם מכלי ה – AI  של אלמנטור לגבי בחינם, כאשר ישנן תכונות מתקדמות אשר זמינות רק בגרסת Elementor Pro.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.