איך לקדם את העסק בעזרת כתבות ממומנות במקומונים?

בעלי עסקים מחפשים כל הזמן דרכים לקדם את העסק שלהם בכמה שפחות הוצאות כספיות ולקבל כמה שיותר חשיפה ותועלת. אחת הדרכים הכי אפקטיביות בשנים האחרונות לקדם עסקים היא באמצעות פרסום כתבות יח"צ במקומונים שונים ברשת האינטרנט. האפקט מפתיע לטובה ומוסיף נקודות זכות לאותם עסקים.

כתבות ממומנות במקומונים ברשת האינטרנט הפכו לסחור החמה במיוחד בשנים האחרונות. בעלי עסקים וחברות גילו שהאפשרות הזאת מביאה לעסק שלהם תועלות רבות בעלות נמוכה יחסית.

איך מקדמים את העסק באמצעות כתבות ממומנות במקומונים?

השיטה של קידום לעסק באמצעות כתבות ממומנות במקומונים די פשוטה וקלה עם תוצאות מהירות. יש בארץ מאות מקומונים ברשת האינטרנט. המקומונים הללו מציגים לגולשים שמבקרים בהם חדשות מקומיות, מאמרים מסוגים שונים, רכילות מקומית או ארצית וכן הלאה.

בנוסף לכל אלה יש אפשרות לקנות כתבת יח"צ במקומונים הללו והיא תוצג לגולשים ככתבה לכל עניין ודבר, גם אם במקרים מסוימים יהיה אזכור קטן ושולי שזהו תוכן ממומן. הכתבות הללו עולות כמה מאות שקלים בד"כ והן מפורסמות במקומון באופן מידי.

אלו כמה מקומונים מומלצים לקניית כתבות ממומנות:

קניית כתבות ממומנות במקומונים הללו היא בעלת יתרונות רבים עבורכם.

מה היתרונות של כתבה ממומנת במקומון?

יש כמה יתרונות בולטים לקניית כתבה ממומנת במקומון:

  • חיזוק המותג – כותבים עליכם בהרבה מקומות ומפרגנים לכם. המיתוג שלכם והמוניטין רק מרוויחים מכך והעסק מקבל חותמת אמינות גבוהה יותר.
  • חשיפה רחבה – פרסום במקומונים חושפת את הכתבה שלכם למאות עד אלפי גולשים חדשים מדי יום, חלק מהם אולי לא הכירו את העסק קודם לכן ועכשיו כן.
  • קידום אתרים – יתרון גדול בכתבות ממומנות מהסוג הזה הוא האפשרות לצרף לכתבה קישור שיוביל לאתר שלכם. הוא טוב עבור אותם גולשים שנחשפו אליכם וגם עבור קידום אורגני בגוגל.
  • יצירת קשר – יש מי שמגדילים לעשות ומוסיפים במסגרת קניית הכתבה גם אפשרות לטופס איסוף לידים מקוראים שמצאו עניין במוצרים של העסק ורוצים להזמין או לשמוע מידע נוסף.
  • פרסום נוסף – את הכתבה תוכלו לפרסם באתר שלכם או ברשתות חברתיות שאתם חברים בהן ולהרוויח עוד חשיפה וגם תוספת של מיתוג ואמינות לעסק.

אפשר להבין שיש יתרונות רבים לכתבה ממומנת במקומונים ואין מדובר רק בחשיפה לקהל הקוראים של המקומון אלא הרבה מעבר לכך.

איך מזמינים כתבה ממומנת במקומונים?

ההמלצה שלנו היא לפנות לחברה העוסקת בכך ויש לה אפשרות להציע לכם מבחר של עשרות עד מאות מקומונים או אתרי נישה שונים לפרסם בהם. פרסום של כתבה אחת הוא "נחמד" אבל התועלת שלו נמוכה יחסית. ההמלצה היא לפרסם לפחות 10-30 כתבות ממומנות במקומונים שונים ולהרוויח את כל העוצמה של מהלך שכזה.

העלות של קניית כתבה ממומנת במקומון היא בד"כ בטווח המחירים של 150-500 ₪ לכל היותר, כאשר ההבדלים במחיר נובעים מאיכות המקומון, היקף החשיפה שלו ודירוגים שונים שלו ברשת האינטרנט. כמובן שאם קונים חבילה של כתבות במקומונים שונים אז מקבלים מחיר גלובלי מוזל, לעתים בשיעור של 25% או יותר מהמחיר המקורי.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.