למה להשתמש בוורדפרס (WordPress) ?

מערכת וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) אשר מאפשר לך ליצור אתרי אינטרנט או בלוגים בצורה קלה, פשוטה וזולה במיוחד. מערכת וורדפרס מפותחת בקוד פתוח על ידי אלפי מפתחים בכל העולם ומופעלת על ידי יותר מ –25 מיליון אנשים ברחבי העולם.

מערכת וורדפרס מאפשר לך לבנות פורטלי תוכן, חנויות מקוונות, אתרי פרוטפוליו ( בדיוק כמו האתר שאתה גולש בו עכשיו ), ניוזלטרים, עמודי נחיתה, בלוגים ועוד שלל אפליקציות Web אחרות.

יתרונות שימוש במערכת וורדפרס (WordPress)

מערכת וורדפרס טומנת בחובה יתרונות רבים על פני מערכות CMS אחרות, הנה חלק מהם:

  1. קוד פתוח – וורדפרס היא מערכת בקוד פתוח אשר מאפשרת לכל אחד לתרום לה פלאגינים, עיצובים ותוספים אחרים.היתרון מבחינתך הוא שאם אתה רוצה תוסף כלשהו, סביר להניח שמישהו כבר חשב על זה ותוכל להוזיל עלויות פיתוח בצורה משמעותית. כאשר אתה מפתח אתר במערכות סגורות אחרות ( מערכות שלא מספקות לך את קוד המקור ) – אתה בבעיה בכל פעם שאתה רוצה לשנות משהו קטן במערכת.
  2. ידידותיות למשתמש – וורדפרס היא אחת המערכות הידידותיות ביותר בשוק. אתה לא חייב להיות מומחה גדול בשביל לתפעל אותה, אם אמא שלי מצליחה לעשות את זה – אני בטוח שגם אתה !
  3. תבניות עיצוב – מערכת וורדפרס מאפשרת לך לעצב אותה באינספור תבניות עיצוב מקצועיות אשר מתאימות לכל מטרה ומטרה. אם אתה רוצה להתרשם מעט, הכנס לעמוד תבניות עיצוב לוורדפרס באתר וקרא מידע נוסף על הנושא.
  4. בניית לפי התקן – וורדפרס בנויה לפי סטנדרטים מחמירים של ארגון W3C. בצורה זו האתר שלך מותאם בצורה טובה יותר למנועי חיפוש, דפדפנים שונים ומערכות הפעלה שונות.
  5. קידום אתרים –וורדפרס היא בעלת תשתית חזקה, טובה ואפקטיבית לקידום האתר שלך במנועי החיפוש. זה לא משנה אם תחל תהליך של קידום אתרים בצורה עצמאית או באמצעות חברה לקידום אתרים – המערכת תספק לך יתרון משמעותי על פני המתחרים שלך !
  6. תמיכה טכנית מלאה – מערכת וורדפרס כוללת תיעוד מלא ובכל שאלה או בעיה שתצוץ לך תוכל להתייעץ עם מגוון מומחים לוורדפרס אשר פועלים בפורומים, אתרי שאלות ותשובות ייעודיים וקהילות שונות ברשת.

במידה ואתה מעוניין באתר וורדפרס לעסק שלך, גש למחירון שלנו, צפה במחירים לפרוייקטים דומים וצור עימנו קשר בהקדם האפשרי. נשמח לייעץ לך ללא תשלום או התחייבות, אל תהסס וגש למלא את טופס יצירת הקשר עכשיו !

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.