איך ליצור עמוד שמציג פוסטים אקראיים בוורדפרס ?

זו אחת האופציות המדליקות ביותר שאפשר לעשות עם וורדפרס, זו בהחלט לא אופציה הכרחית אבל היא יכולה לעניין את הקוראים בבלוג שלך ולהציג להם פוסטים שונים ומגוונים ממאגר הפוסטים שלך.

בגדול, מדובר בעמוד רגיל לחלוטין שבכל פעם שהמשתמש מרענן את העמוד מוצג לו פוסט (מאמר) חדש מרשימת הפוסטים בבלוג. בשביל לעשות את זה, כל מה שתצטרך זה ליצור עמוד PHP חדש עם תבנית ה- CSS שלך ולהכניס את הקוד הבא :

<?php
query_posts(array('orderby' => 'rand', 'showposts' => 1));

if (have_posts()) :
while (have_posts()) : the_post(); ?>

<h1><a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a></h1>

<?php the_content(); ?>

<?php endwhile;
endif; ?>

בקצרה, הקוד הבא מציג לולאה פשוטה אשר מופעלת על מערכת וורדפרס ומאפשרת לך להציג פוסט אקראי מתוך רשימת הפוסטים. הדוגמא הנ"ל מציגה פוסט בודד ( הסיפרה 1 מגדירה זאת למערכת ), ניתן להציג כמה פוסטים שתרצה 1,2,3 וכדומה.

פשוט, קל ומהיר – שיהיה בהצלחה עם היישום !

אם אתה רוצה לקבל עוד טיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני ( הרשם עכשיו, אל תתעצל, צירפתי לך את כל הקישורים להרשמה מהירה שלוקחת שניה וחצי ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.