איך להדגיש תגובות אדמין בוורדפרס ?

אם אתה מנהל בלוג ואתה מעוניין שהתגובות שלך יודגשו ויהיו בולטות משאר התגובות לפוסטים שלך, המדריך הזה נוצר בדיוק בשבילך.  מדריך זה דורש מעט ידע בתכנות, אבל גם אנשים ללא ידע טכני יוכלו לשלב את קטעי הקוד הבאים ולהוסיף את האופציה לתבנית העיצוב שלהם. השלבים הם :

 1. עריכת קובץ CSS – פתח את קובץ ה – CSS של התבנית שלך, בדרך כלל מדובר על קובץ בשם Style.css והוא נמצא בתיקייה של תבנית העיצוב, הוסף את הקוד הבא :

  .authorstyle { background-color: #B3FFCC !important; }

 2. עריכת קובץ התגובות – פתח את הקובץ אשר אחראי על ניהול התגובות בוורדפרס, הקובץ מופיע בשם Comments.php, גם הוא נמצא בתיקייה של תבנית העיצוב. לאחר הפתיחה אתר את שורת הקוד הבאה :

  <li <?php echo $oddcomment; ?>id="comment-<?php comment_ID() ?>"></li>

  עליך להחליף אותה עם השורה הבאה :

  <li class="<?php if ($comment->user_id == 1) $oddcomment = "authorstyle"; echo $oddcomment; ?>"></li>

  שים לב שאתה חייב לשנות את המספר 1 במספר המציין את שם המשתמש שלך (בדרך כלל, המנהל הוא שם המשתמש הראשון, אז לא צריך לעשות שינוי כלשהו בקוד הנ"ל, אם אצלך המצב הוא שונה, תהיה חייב להזין מספר מתאים).

ברגע שאתה זאת, התגובות שלך יופיעו על רקע שונה משאר התגובות בבלוג ותוכל להופיע בצורה מודגשת יותר. פשוט, קל ומהיר – שיהיה בהצלחה עם היישום !

אם אתה רוצה לקבל עוד ביקורות, מדריכים קצרים וטיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני (הרשם עכשיו, אל תתעצל ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.