שילוב כפתורי סקייפ באתרי וורדפרס

שילוב סקייפ באתרתוכנת סקייפ בעברית היא אחת התוכנות הפופולריות ביותר בישראל. כיום, אלפי ישראלים משתמשים בתוכנת סקייפ לעריכת שיחות VOIP (שיחות על גבי רשת האינטרנט) בחינם כאשר מדובר על שיחה בין משתמשי סקייפ או בעלויות נמוכות כאשר מדובר על שיחות מסקייפ לטלפון סלולרי או קווי בישראל ובעולם.

אם אתה עדיין לא משתמש בתוכנת סקייפ באופן שוטף לשיחות עסקיות או שיחות בין חברים, הכנס לאתר סקייפ להורדה והורד את התוכנה בחינם.

שילוב סקייפ לעסקים באתר מבוסס וורדפרס

אין ספק כי תוכנת סקייפ מהווה פתרון נוח, יעיל וזול ליצירת קשר עם לקוחות דרך האינטרנט. כיום, סקייפ מציעה מגוון כפתורי Skype אשר ניתנים לשילוב בעמודי האתר, הבלוג ואפילו בחתימה בתוכנת הדואר האלקטרוני שלך. כפתורים אלה, יכולים גם להציג את הסטטוס הקיים בתוכנת ( לא זמין, זמין, לא להפריע וכדומה ) סקייפ המצויינת.

על מנת לשלב את כפתורי סקייפ באתר וורדפרס ניתן להשתמש בפלאגין בשם Skype Online Status אשר ניתן להוריד ממאגר הפלאגינים של וורדפרס. לאחר הורדה והפעלה של הפלאגין Skype Online Status מוסיף למערכת וורדפרס ווידג'ט עדכני עם הפרטים שלך.

דרך נוספת לשילוב של כפתורי סקייפ בבלוג היא להשתמש באשף של סקייפ אשר נמצא באתר הבית של Skype ומאפשר לך ליצור קוד JavaScript מותאם אישית לצרכים שלך – אפשרות זו מותאמת יותר למשתמשים אשר יודעים לעבוד עם HTML ויודעים לשלב אותו בעמודי התבנית שלהם.

אם אתה רוצה לקבל עוד המלצות, מדריכים קצרים וטיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני (הרשם עכשיו, אל תתעצל ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.

1 תגובות

  1. הכל טוב ויפה !
    איך אני הופכת את תוכנת סקייפ שכבר מותקנת על המחשב שלי באנגלית-לעברית?
    תודה!