5 תוספים לשילוב פייסבוק בוורדפרס

פייסבוק בוורדפרסאין ספק שהרשת החברתית פייסבוק היא הרשת החברתית, האתר והפלטפורמה הפופולרית ביותר באינטרנט. כתוצאה מהחוזקה שאליה הגיע פייסבוק, פותחו כלים רבים אשר מטרתם לשתף, להפיץ ולפרסם בגלוי תכנים אשר מתפרסמים בוורדפרס תחת קירות המשתמשים בפייסבוק.

שילוב FaceBook במערכת WordPress

מאמר זה יציג בפניך 5 תוספים מומלצים לשילוב פייסבוק במערכת וורדפרס, הנה התוספים הטובים ביותר בתחום :

  • Add to Facebook – לאחר הורדה והתקנה של הפלאגין Add to Facebook, יופיע לך בתחתית של פוסט קישור אשר בלחיצה עליו מפי. את הפוסט הנוכחי בערוץ הפייסבוק של המשתמש. ניתן להציג את הקישור כטקסט "הפץ ב – Facebook" או ככפתור Facebook.
  • Facebook Comments – לאחר הורדה והתקנה של הפלאגין Facebook Comments כל תגובה אשר תיכתב על פוסט כלשהו בפייסבוק תופיע במקביל גם בפוסט שלך. זה מצויין לבלוגים אשר מפיצים את התוכן שלהם בפייסבוק והתגובות מפורסמות בעמוד הפייסבוק שלהם ולא בבלוג אשר נשאר מיותם מתוכן גולשים ייחודי.
  • Facebook Photos plug-in – לאחר הורדה והתקנה של הפלאגין Facebook Photos plug-in תוכל להעלות תמונות לפוסטים שונים בבלוג ישירות מהחשבון שלך בפייסבוק. בדומה למערכת העלאת התמונות בוורדפרס, תוכל לבחור אם התמונה תפורסם בגודל מלא, מוקטן או בינוני. כמו כן, תוכל להגדיר אם לישר אותה לימין, שמאל ולמרכז.
  • Facebook Dashboard Widget – . ווידג'ט מעניין שמאפשר לך לראות את עדכוני הסטטוס של החברים שלך על גבי ה – Dashboard בתוך פאנל הניהול שלך. שימוש בווידג'ט Facebook Dashboard יכול לחסוך לך זמן בהתחברות לאתר והתעדכנות בנושאים חדשים הקשורים לבלוג שלך.
  • WP-FBConnect – לאחר הורדה והתקנה של הפלאגין WP-FBConnect, תוכל לתת לבלוג שלך את כל הפונקציות של פייסבוק על ידי שימוש ב – API. לאחר התאמה קצרה, התגובות אשר יוצגו בבלוג יוצגו דרך ערוץ החדשות של פייסבוק ולהיפך.בדרך כלל, הפלאגין הזה מגדיל בצורה ניכרת את כמות התגובות, אבל השליטה שלך בתור בעל אתר היא מועטה ולכן לא כל אתר מוכן להשתמש בו.

כמובן שפלאגינים אלה מתווספים לפלאגין שסיקרתי בעבר על "איך להוסיף כפתור לייק של פייסבוק לאתר וורדפרס ?" – לפי דעתי, היום זה פלאגין חובה בכל אתר ולא רק לאתרי וודפרס ברשת.

לסיכום, פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם, באמצעות הפלאגינים שהוזכרו תוכל לחבר את הבלוג לפייסבוק ולאפשר לגולשים להפיץ אותו בצורה ויראלית ברשת.

אם אתה רוצה לקבל עוד המלצות, מדריכים קצרים וטיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני (הרשם עכשיו, אל תתעצל ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.