בניית אתר לעסק מתחיל ברשת – על מה כדאי לשים את הדגש ?

בניית אתר לעסק הקמת עסק חדש ואתה רוצה לבנות אתר לעסק ?, יש לך עסק קיים ללא אתר אינטרנט ועכשיו אתה רוצה להשתלב ברשת ?, אולי אתה רוצה להתחיל תהליך של קידום אתרים וזקוק לעמוד נחיתה אשר בעתיד יהפוך לאתר פעיל בתחום ? – אם ענית בחיוב על אחת מהשאלות הללו, אתה חייב לקרוא את המאמר הזה.

כיום, ישנן בישראל מאות חברות בניית אתרים ואלפי פרילנסרים לבניית אתרים אשר ישמחו לבנות לך אתר אינטרנט או עמודי נחיתה בטווחי מחירים, איכויות ורמות שונות. לפני שאתה חותם הסכם עם חברה כלשהי, אתה חייב להבין שזו השקעה חד פעמית או מתמשכת ( תלוי מה איש המכירות הוציא ממך..) אשר מטרת להגדיל את העסק שלך.

כלומר, אתה חייב להסתכל על הפתרון המוגש לך עכשיו ולראות האם הוא מאפשר לך גמישות, יכולות הסתגלות מהירות ואפשרויות ניהול ושיווק מתקדמות.

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי להגדלת רווחי העסק

כל אתר אינטרנט תדמיתי, מסחרי או אינפורמטיבי הוא למעשה כלי שיווקי לכל דבר ועניין. חשוב שתבין את נקודה זו משום שאם אתה חושב על האתר שלך ככלי שיווקי, אתה יכול להבין שאתר אינטרנט צריך להשתנות מפעם לפעם ( בדיוק כמו שאר מאמצי השיווק שאתה מפעיל ומשתנים מתקופה לתקופה ) ולא להישאר סטטי, קבוע וחסר חיים.

אתר אינטרנט אשר פועל בצורה טובה הוא אתר מתעדכן, אתר אשר מערב את הגולשים בו ( עד כמה שניתן.. ) ואתר שמקודם במנועי החיפוש לשם יצירת תנועת גולשים טבעית, קבועה וממירה.

תשקיע בפונקציות ולא בעמודי אינטרנט

ישנן חברות בניית אתרים אשר מציעות לך כל מיני חבילות, דילים ועסקאות אשר מתבססות על מספר עמודים כולל באתר – עצה שלי מכל הלב, היזהר מחברות מסוג זה.

התמחור של האתר צריך להתבסס על הפונקציות אשר ניתנות לך ולא על מספר העמודים שהאתר מכיל בסך הכל. כיום, עסקים קטנים נדרשים לאפשרויות ניהול תוכן בדיוק כמו עסקים גדולים ברשת, אפשרויות אלה חייבות לכלול אפשרות לעדכון הטקסט באתר, הוספת תמונות (מוצרי החברה או תמונות נלוות לטקסטים) ושילוב של קוד חיצוני (למשל, סרטוני וידאו, RSS וכדומה).

לסיכום, בניית אתר אינטרנט דינמי אשר מבוסס קוד פתוח יאפשר לך גמישות, הסתגלות מהירה לשינויים ואפשרויות ניהול מתקדמות. לפרטים נוספים, צור עימנו קשר ונבדוק כיצד ביחד אנחנו יכולים להגדיל את הרווחים של העסק שלך דרך האינטרנט.

אם אתה רוצה לקבל עוד המלצות, מדריכים קצרים וטיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני (הרשם עכשיו, אל תתעצל ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.

2 תגובות

  1. ההיתי מחליף את הכותרת:"אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי להגדלת רווחי העסק"
    הרבה מאוד אנשים שוכחים זאת.

  2. מי שחושב על בניית אתרים כערוץ אחד נפרד ועל קידום אתרים כערוץ אופציונאלי בעתיד, אחרי בנית אתרים… פשוט לא חושב בצורה נכונה, ויותר מכך – הוא מבזבז זמן. אין שום טעם לבנות אתרים אשר לא יהפכו לאתרים מקודמים ברשת האינטרנט ובכדי שהם יהיו אתרים מקודמים יש להתחיל לעבוד עליהם כבר בשלב של בניית אתרים