איך להחיות פוסטים ישנים, להוריד Bounce Rate ולמשוך גולשים נוספים לבלוג שלך ?

הורדת Bounce Rateהפעם הכותרת של המאמר יצאה טיפה ארוכה, אבל ללא ספק אינפומרטיבית ומבשרת לבאות. מאמר זה יסקור 3 נקודות חשובות מאוד שאתה חייב לשים לב אליהן, במידה ותשפר אותן תוכל להפוך את הבלוג לפופולרי, רלוונטי ומתאים יותר לקהל היעד שלך.

אז מה צריך לעשות בשביל למשוך גולשים נוספים ולהוריד את ה – Bounce Rate בעמודי הבלוג ?

  • פוסטים אקראיים – כיום, יש פלאגינים לוורדפרס אשר מאפשרים להציג פוסטים אקראיים לגולשים מקטגוריה אחת או יותר בבלוג. בנוסף, ניתן להגדיר גם את מספר הפוסטים שיוצגו לגולשים ( בדרך כלל, 3-5 ) והיכן הם יוצבו בתבנית הבלוג.ניתן להוריד פלאגין פוסטים אקראיים ישירות ממאגר הפלאגינים של וורדפרס.
  • ניהול קטגוריות – בדוק כי המבנה ההיררכי של הבלוג שלך רלוונטי, קליט ופשוט להבנה, ברגע שניתן לחפש פוסטים רלוונטים לפי קטגוריה מתאימה מספר האנשים שיבדקו את הקטגוריה יהיה גדול יותר.
  • תיבת חיפוש – אם אין לך תיבת חיפוש בבלוג, הוסף אותה במיידי. הנושא רלוונטי בעיקר לבלוגים עמוסים בידע, מאמרים וטיפים אשר מציאת המידע בהם דורש חיפוש ממוקד על ידי הגולש.
  • LinkWithin – אחד הפלאגינים הפופולרים ביותר בעולם, מטרתו היא להקטין את ה – Bounce Rate על ידי הצגת פוסטים רלוונטים לפוסט שהגולש קורא ברגע זה. הפלאגין של LinkWithin דורש הרשמה והוא נקי מפרסומות ומופץ בחינם.
  • פוסטים פופולריים – פלאגין זה מציג את הפוסטים הפופולריים ביותר בבלוג, כך שבמידה וגולש רוצה לצפות ולקרוא אותם הוא תמיד יכול לבדוק מהם 10 הפוסטים הטובים ביותר שלך.ניתן להוריד פלאגין פוסטים פופולריים ישירות ממאגר הפלאגינים של וורדפרס.

לסיכום, לאחר חשיבה קצרה ושימוש בפלאגינים מתאימים ניתן להפוך את הפוסטים הישנים שנקברים בארכיון לרלוונטים מתמיד. בנוסף, אודות לשימוש בפלאגינים ניתן להוריד בצורה דרמטית את ה – Bounce Rate בעמודי הבלוג ולגרום לגולשים לקרוא יותר ויותר מידע רלוונטי.

אם אתה רוצה לקבל עוד המלצות, מדריכים קצרים וטיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני (הרשם עכשיו, אל תתעצל ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.

2 תגובות

  1. תודה ששיתפת, מאמר שבהחלט שווה את הזמן שלי.

  2. תודה ששיתפת, מאמר שבהחלט שווה את הזמן שלי.
    +1