איך לשחזר סיסמת ניהול בוורדפרס ?

היום, אחד הלקוחות שלי התקשר אלי בהיסטריה, ננעלתי ! , אני לא זוכר את הסיסמא, מה עושים ?

כיום, לרובינו יש עשרות ולעיתים גם מאות סיסמאות לאתרים שונים ברשת. זה טבעי לחלוטין שרובינו לא נזכור את כל הסיסמאות שיש לנו.

שחזור סיסמא בוורדפרס

שחזור סיסמא בוורדפרסלפני שהולכים לשחק עם קוד האתר, מומלץ תמיד לנסות ולשחזר סיסמא דרך אפשרויות הניהול בכניסה למערכת. בשביל לשחזר את הסיסמא צריך כתובת אימייל או את שם המשתמש שלך (אם לא שינית אותו הוא יהיה admin) ולאחר מכן לעקוב אחרי ההוראות שנשלחות לדואר האלקטרוני.

במידה ואתה לא זוכר אחד הפרמטרים הדרושים, עליך לשחזר את הסיסמא באמצעות גישה לפאנל הניהול בשרת האחסון, השחזור מתבצע על ידי כניסה לפאנל הניהול, כניסה ל – phpMyAdmin ומציאת טבלת המשתמשים באתר (wp_users).

הסיסמא שתוצג לך בשרת האחסון היא סיסמא המוצפנת באמצעות MD5, לכן האופציה היחידה היא להעביר אותו פיענוח או פשוט להחליף אותה בסיסמא אחרת (שלא מוצפנת, אבל תשונה בעתיד).

שינוי טבלאות מסד הנתונים יכולות להשפיע על האתר ובמקרים מסויימים להוביל למחיקת מידע חיוני לכן במידה ואתה מעוניין לשחזר את הסיסמא דרך שרת האחסון מומלץ להיעזר באיש מקצוע אשר מבין בנושא.

 

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.