בניית אתר לתחנת מוניות 24/7 לנתב"ג

בניית אתר לתחנת מוניות 24/7 לנתב"ג

תאריך :  יולי 2017
לקוח : מוניות 24/7 לנתב"ג

תחנת מוניות 24/7 מעניקה שירותי מוניות לנתב"ג 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע (כולל שבתות וחגים). תחנת מוניות 24/7 מספקת שירותי VIP לנתב"ג בעלויות נמוכות במיוחד תוך מתן דגש לשירות לקוחות, בטיחות וזמינות מקסימלית.

כאשר אתה טס לחופשה החלומית בחו"ל ומזמין מונית מתחנת מוניות 24/7 אתה יכול להיות בטוח שהמונית תגיע אל מקום האיסוף בזמן המיועד, ללא איחורים וללא תירוצים. כמו כן, במידה ואתה נוחת בנתב"ג ומעוניין שאחד מנהגי התחנה יחכה לך בשדה התעופה, תמיד תוכל לסמוך על נהגי מוניות 24/7 שיחכו לך בטרמינל החוזרים במקום שאתה תחכה להם בחום, בקור או בגשם.

תהליך העבודה מול מוניות 24/7 לנתב"ג

אתר מוניות 24/7 הוא אתר תדמיתי פשוט, יעיל ואפקטיבי אשר מטרתו לגרום לגולש להתקשר אל מוקד התחנה אשר מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כמו כן, האתר נבנה תוך התאמה מלאה למכשירים סלולריים (האתר בנוי בטכנולוגיה רספונסיבית אשר מתאימה את תוכן העמוד לרזולוציה של מכשיר הלקוח), התאמה לגוגל ושאר מנועי החיפוש ברשת.

אתר האינטרנט של מוניות 24/7 הוא לא רק אתר תדמיתי אלא כלי עבודה אשר מספק לתחנה טלפונים מלקוחות חדשים וקיימים. האתר כולל מידע לנוסעים, מחירון מוניות לנתב"ג, המלצות ואפשרות ליצירת קשר בלחיצת כפתור אחת.

רוצה שנבנה עבורך אתר מקצועי, מעוצב ואיכותי ?
צור עימנו קשר עוד היום ב - 050-6950312 או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.