שפע הנדל"ן – משרד תיווך בתל אביב

שפע הנדל"ן – משרד תיווך בתל אביב

שפע הנדל"ן הינו משרד תיווך ברמת אביב אשר עוסק בתיווך, השכרה וניהול נכסים בתל אביב. המשרד מנוהל על ידי יועץ הנדל"ן עורך דין אורי בר.

המשרד משווק דירות למכירה או השכרה ברמת אביב וכן באזורים הסמוכים בצפון תל אביב כדוגמת הדר יוסף, רמת אביב החדשה, הגוש הגדול, כוכב הצפון, אזורי חן, נאות אפקה ועוד. כמו כן מתמחה המשרד בהערכת דירות למכירה ולהשכרה בתל אביב.

אנחנו היינו אחראים על בניית האתר על בסיס מערכת WordPress הכולל מנגנון מתוחכם להעלאת נכסי נדל"ן לאתר, פרסום עמודים/מאמרים, פיתוח מנוע חיפוש מתקדם בתוך האתר לחיפוש נכסים ושילוב של אלמנטים לקידום האתר במנועי החיפוש (כיום ניתן למצוא את האתר בעשרות חיפושים רלוונטים בגוגל).

המלצה של שפע הנדל"ן

התקשרתי למספר חברות לבניית אתרים וביניהם חברת WPSites שבלטה בנכונותה למתן שירות, הקשבה לצרכי הלקוח ואפיון האתר בהתאם לשירות הרצוי.

כבר בתחילת השיחה נראה היה כי עידן שלומן, שהינו מבעלי החברה, מכיר, בקיא ויודע את רזי השירות וההקשבה בדרך לנתינת ה"אקסטרא מייל" עבור הלקוח. עידן אפיין בצורה מקצועית את המערכת הנחוצה לי, וזאת מבלי שידע אם אהפוך ללקוח שלו.

בהמשך הדרך, ולאחר שבחרתי בחברת WPSites גיליתי כי תחושותיי לא אכזבו אותי אף מהפן המקצועי. למרות שפרטי העסקה והמפרט הטכני הוסכמו על ידי שני הצדדים, עידן הוסיף לאתר שלי מספר בלתי נדלה של תוספים ששיפרו אותו.

לאור האמור אני ממליץ בחום על חברת WPSites בכלל ועל עידן שלומן בפרט.

יועץ הנדל"ן עו"ד אורי בר, בעל משרד שפע הנדל"ן משרד תיוווך ברמת אביב וניהול נכסים.

רוצה שנבנה עבורך אתר מקצועי, מעוצב ואיכותי ?
צור עימנו קשר עוד היום ב - 050-6950312 או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ונחזור אליך בהקדם האפשרי.