אודות WPSites

WPSites מתמחה בבניית אתרים מבוססי וורדפרס עם מבנה מותאם למנועי החיפוש, עיצוב Custom Made ( מותאם אישית לצרכים שלך ) וממשק משתמש ידידותי אשר יעזור לך להגדיל את הרווח שלך וליצר לך פניות חדשות מלקוחות פוטנציאליים.

במילים פשוטות, אנחנו עוזרים לך ליצור נוכחות יוצאת דופן אשר בשורה התחתונה תייצר לך הכנסות כספיות מידי שעה, יום ושבוע !

WPSites בניית אתרי וורדפרסבניית אתרים רווחיים באינטרנט

אנחנו מאמינים כי אתר טוב, מקצועי ואיכותי צריך להבנות עם מחשבה על הנקודות הבאות :

  1. השגת מטרות – בסופו של דבר לאתר יש מטרה ברורה, ידועה ופשוטה שאנחנו צריכים להגיע אליה. למשל, המטרה יכולה להיות מכירות, לידים ( טופסי צור קשר ), הרשמה לדיוור, הורדת תוכנה וכדומה.
  2. אנשים – אתה מתקשר עם אנשים ולא עם רובוטים או מנועי חיפוש ( שגם זה מאוד חשוב ) ולכן האתר צריך להיות בנוי בצורה שלא תבלבל את המשתמש או תגרום לו לצאת מהאתר ולא לשוב לעולם. ממשק משתמש טוב יגרום לאנשים שגולשים אצלך לקרוא יותר על המוצר או השירות שאתה מוכר וכתוצאה מכך לפנות אליך לפרטים נוספים.
  3. שיווק – תשתית שיווקית לאתר חשובה להשגת האנשים והמטרות שלך. אתה יכול לבנות היום את האתר היפה ביותר, האינפורמטיבי ביותר והיקר ביותר אבל, אם אף אחד לא נכנס אליו – לא השגת כלום !WPSites  בונה את האתר שלך לפי התקן המחמיר של W3C ( ארגון התקינה העולמי באינטרנט ) עם קבצי XHTML ו – CSS תקניים, מבנה היררכי נכון ופאנל ניהול אשר יעזור לך לנהל ולקדם את האתר במנועי החיפוש. אתרים אשר נבנים על ידי WPSites מתמקמים במקומות עליונים בתוצאות החיפוש בצורה טבעית ( על מילות מפתח בעלי תחרות בינונית ומטה ), ללא השקעה של עשרות אלפי שקלים בפיתוח, שדרוג והתאמות שונות.

במידה וזה מעניין אותך,  צור עימנו קשר בהקדם האפשרי. אל תהסס, נשמח לייעץ לך ללא תשלום !