בניית אתרי וורדפרס עם אלמנטור (Elementor)

בניית אתרי וורדפרס עם אלמנטור (Elementor)

אלמנטור (Elementor) הוא עורך ויזואלי לאתרי וורדפרס אשר מאפשר לבעלי אתרים, מעצבי ומפתחי אתרים לייעל את תהליך העבודה ולקצר בצורה משמעותית את זמני העיצוב, הפיתוח והתחזוקה של אתרי וורדפרס (WordPress). במאמר זה אציג את היתרונות המרכזיים שהתוסף מעניק למשתמשים בו.

חברת WPSites מתמחה בפיתוח אתרים, חנויות ועמודי נחיתה אשר מבוססים על מערכת אלמנטור (Elementor). הניסיון הרב שצברנו עם ה-Page Builder של אלמנטור (Elementor) מאפשר לנו לתכנון, לבנות ולתחזק אתרים מהירים, אפקטיביים ויעילים אשר מצליחים להגיע לתוצאות פעם אחר פעם. לקבלת ייעוץ ראשוני, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 050-6950312 ונשמח לעמוד לרשותך.

בניית אתרי וורדפרס עם אלמנטור (Elementor)

מהם היתרונות בעת בניית אתרי וורדפרס עם אלמנטור (Elementor)?

אם בעבר על מנת לעצב, לפתח ולתחזק אתר היינו צריכים לכתוב את כל הקוד בכל פעם מחדש, היום באמצעות מערכת וורדפרס ותוסף אלמנטור (Elementor) ניתן ליצור עמודי נחיתה, אתרי וורדפרס וחנויות כמעט בלי מאמץ. לאחרונה, אלמנטור (Elementor) חצתה את רף ה – 5 מיליון הורדות ומיצבה את עצמה כאחד מה – Page Builder המובילים בעולם.

היתרונות של בניית אתר וורדפרס עם אלמנטור (Elementor) הם רבים:

  • עיצוב ויזואלי – אלמנטור (Elementor) הוא Page Builder ויזואלי – כלומר, הוא עורך תוכן אשר מאפשר לחובבנים ומקצוענים לעצב, לערוך ולשנות כמעט כל אלמנט בעמוד בצורה חזותית על ידי שימוש ב – Drag & Drop עם אפס כתיבת קוד. כל שינוי שמתבצע באתר ניתן לראות בלייב (מבלי לדמיין) בצורה מהירה, קלה ופשוטה.
  • שליטה מלאה – אלמנטור (Elementor) מעניק שליטה מלאה על מבנה האתר, הטיפוגרפיה, הצבעים, חווית המשתמש ועוד. כמעט כל אלמנט בעמוד ניתן לשינוי והתאמה בהתאם לצורך שלך.
  • רספונסיביות – אלמנטור (Elementor) מאפשר ליצור אתרים רספונסיביים (אתרים אשר מתאימים את עצמם לרזולוציה של הגולש) בקלות. על ידי שימוש באלמנטור (Elementor) ניתן לקבוע איזה אזורים יוצגו או לא יוצגו במחשב השולחני, בטאבלט או בנייד.
  • תבניות עיצוב – התוסף של אלמנטור (Elementor) מגיע עם אינספור תבניות עיצוב מוגדרות אשר ניתנות להתאמה מלאה. התבניות של אלמנטור (Elementor) מתאימות להקמה של דפי נחיתה, אתרים מלאים, פופ-אפ, חנויות, טפסים מעוצבים ועוד.
  • אינטגרציה – אלמנטור (Elementor) מאפשר אינטגרציה מלאה לאינספור כלים שיווקיים וטכנולוגיים אשר מפותחים על ידי צד שלישי. לדוגמא, ניתן לשלב את אלמנטור (Elementor) עם המערכות של MailChimp, Zapier, GetResponse, Yoast , Facebook, Slack, Google  ואחרים.
  • פיתוח כחול  לבן –אלמנטור (Elementor) הוא תוסף שפותח על ידי חברה ישראלית וכתוצאה מכך התמיכה בשפה העברית היא מלאה, הוליסטית ומקיפה. בנוסף, ניתן למצוא לא מעט קבוצות פייסבוק אשר מעניקות תמיכה בעברית למשתמשי אלמנטור (Elementor).

לסיכום, אין ספק שאלמנטור (Elementor) יצרה מהפכה בתחום הפיתוח, העיצוב והתחזוקה של אתרי וורדפרס (WordPress). אם עדיין לא גילית את אלמנטור (Elementor) – זה הזמן לקפוץ למים ולהתחיל ליהנות מאינספור יכולות מתקדמות שעד כה לא ראית..

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.