עדכון אבטחה חשוב במערכת וורדפרס 3.0.2

עדכון אבטחה לוורדפרסוורדפרס גירסה 3.0.2 שוחררה לעברית לפני מספר ימים, השחרור מהווה ברובו עדכון אבטחה חשוב להגנה על מערכות מרובות משתמשים אשר משתמשות בוורדפרס. נכון לעכשיו, ניתן להוריד את וורדפרס 3.0.2 בגירסה אנגלית או עם תרגום מקומי לעברית, כפי שנכתב בבלוג הרישמי בישראל.

עדכון אבטחה קריטי בוורדפרס 3.0.2- מה חדש בוורדפרס ?

וורדפרס 3.0.2 שוחררה כתוצאה מפרצת אבטחה חמורה אשר התגלתה ומאפשרת למשתמש אשר יש לו הרשאות כתיבה בלבד להשיג הרשאות Admin מלאות אשר מאפשרות לו להשתלט על האתר לגמרי.

עדכון זה חשוב מאוד לבעלי אתרים אשר מאפשרים רישום למערכת וורדפרס ולא מנהלים את המערכת בצורה עצמאית. בכל מקרה, המלצת צוות Automattic אשר אחראית על פיתוח מערכת וורדפרס היא לעדכן את האתר לגירסה האחרונה גם אם אתה לא מאפשר למשתמשים להרשם לאתר שלך.

בנוסף לתיקון פרצת האבטחה, תוקנו באגים נוספים אשר התגלו מהגירסה האחרונה של וורדפרס 3.0.1.

אם אתה רוצה לקבל עוד חדשות, המלצות וטיפים פשוטים, קלים ומהירים שמשנים את החיים, הרשם לעידכוני ה – RSS או לעדכונים בדואר האלקטרוני (הרשם עכשיו, אל תתעצל ! ) ותוכל לקבל עדכון זריז בכל פעם שיתווסף פוסט חדש לבלוג של WPSites.

נכתב על ידיעידן שלומן

עידן שלומן בונה אתרים ב - HTML, CSS ו - PHP החל משנת 2000. מומחה לקידום אתרים (מחקר, אופטימיזציה, קישורים וכדומה) בישראל ובחו"ל. ניתן ליצור עימי קשר דרך טופס יצירת הקשר ב- WPSites, דרך פייסבוק או Google+.